Kompresory śrubowe Compair

Compair to firma z wieloletnim doświadczeniem świadcząca usługi w znacznej większości obszarów przemysłowych. Rozwiązania sprężonego powietrza, które proponują, są rozpoznawalne na całym świecie i są obecne w ponad stu tysiącach globalnych przedsiębiorstw. Świadczy to o niezwykłym profesjonalizmie marki i jakości oferowanych przez nią produktów. Kompresory śrubowe Compair to ekonomiczne, wytrzymałe i niezawodne rozwiązania dla takich branży jak: gastronomia, chemia, farmaceutyka, elektronika, czy inżynieria.

Jeżeli zastanawiasz się, co może Ci zaoferować marka o takim doświadczeniu i zasięgu, śpieszymy z odpowiedzią – przede wszystkim kompresory Compair są niemalże niezawodne. Jakość wykonania w połączeniu z technologią zapewnia pracę w trybie całodobowym, a serwisy, mimo tak intensywnej pracy, s a niezwykle rzadkie. Istotną cechą, która dobrze wpływa na warunki pracy, jest niska emisja hałasu, oscylująca wokół 52 decybeli. To zaledwie tyle, ile wydaje z siebie przeciętny odkurzacz.

Kompresor śrubowy Compair - zalety:

  • wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne,
  • świetny stosunek zużytej energii do wykonanej pracy,
  • małe rozmiary,
  • prosta obsługa,
  • bardzo rzadka konserwacja.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kompresorów Compair. W przypadku pytań chętnie udzielimy Państwu naszego doświadczenia i pomożemy w doborze najbardziej stosownego kompresora do państwa potrzeb.